Nasze usługi

Meble spełniające wymagania użytkowników pod względem użyteczności, designu i jakości.

Produkcja mebli na wymiar

Z uwagi na fakt, iż wywodzimy się z branży produkcji mebli na wymiar, oferowane przez nas meble w sklepie internetowym, również możemy przygotować zgodnie przesłanymi wymiarami.

Futurystyczny design

Ciągłe doskonalenie i rozwijanie umiejętności poprzez, m.in. udział w szkoleniach, czy uczestnictwo w targach meblarskich oraz najważniejsze; pracę z pasją w obszarze, w którym czujemy się jak ryby w wodzie :) możemy wyprodukować solidne meble w zgodzie z najnowszymi trendami!

Projektowanie mebli

Praca na programach projektowych 3D typu CAD, daje nam możliwości zaprojektowania mebla z dbałością o najmniejszy szczegół, a to z kolei procentuje przy kolejnych etapach produkcji podczas rozkroju, oklejania, nawiercania i składania poszczególnych elementów w gotowy mebel.

Kompleksowa realizacja

Posiadamy kompetencje i umiejętności oraz dysponujemy dużym parkiem maszynowym, aby sprostać realizacji najbardziej złożonego projektu mebli zarówno w obszarze mebli z wiórowych płyt meblowych czy MDF, jak również stołów i stolików z drewnianymi blatami o konstrukcji stalowej oraz mebli tapicerowanych, tj. fotele, wypoczynki, panele tapicerowane, itp.

Architeka

Projektowanie wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz uwzględniające najdrobniejszy szczegół. Architeka to specjaliści z dużym doświadczeniem w obszarze projektowania wnętrz i przestrzeni. Posiadają wiedzę, a co również bardzo ważne to ponadprzeciętne wyczucie stylu oraz empatię.

Skontaktuj się z nami

Przejdź z nami na wyższy poziom jakości

Meble na wymiar

Naszą misją jest projektowanie, a następnie produkowanie funkcjonalnych i spersonalizowanych pod Twoje potrzeby mebli, które dostarczamy w całości, gotowe do użytku.

Naszą wizją jest dostarczanie własnymi środkami transportu na terenie całej zjednoczonej Europy gotowych mebli do przechowywania, będących jednocześnie ozdobą domów.

  • Meble na wymiar

  • Najwyższa jakość

  • Kompleksowa realizacja

Sprawdź nasze realizacje

Bądźmy w kontakcie

Śledź nas na FB i Insta