STADRE – MEBLE NA WYMIAR

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, prowadzoną przez ojca i dwóch synów.

Istniejemy na rynku od 2008 roku, jednak historia firmy zaczęła się znacznie wcześniej, tj. w 1982 roku, kiedy to właściciel firmy i kompendium wiedzy stolarskiej ukończył szkołę z tytułem stolarza. Wiedza przekazywana z ojca na syna w przypadku naszej firmy ma wymiar zarówno teoretyczny jak również praktyczny.

Mimo, że jesteśmy rodziną, mamy różne spojrzenia na meblarstwo i sposoby na projektowanie oraz produkcję konkretnych mebli, dzięki czemu w przypadku pojawienia się dylematów produkcyjnych, wybieramy rozwiązanie spośród trzech różnych perspektyw i najlepiej odpowiadające na konkretny problem.

Doświadczenie i precyzja ojca oraz przyzwolenie synom na eksperymentowanie dają początek łączenia niezawodności z najnowszymi technologiami i designem.

Podczas określania misji i wizji nie musieliśmy iść na kompromis, ponieważ razem podjęliśmy decyzję o wspólnym prowadzeniu przedsiębiorstwa i wyraźnie określiliśmy kierunek, w którym podążamy.

Posiadamy umiejętności wykonania najbardziej złożonych projektów mebli, a potwierdzeniem mogą być nasze realizacje projektów i opinie inwestorów.

Skontaktuj się z nami

STADRE – MEBLE NA WYMIAR

Misja

Naszą misją jest projektowanie, a następnie produkowanie funkcjonalnych i spersonalizowanych pod Twoje potrzeby mebli, które dostarczamy w całości, gotowe do użytku. Meble spełniające wymagania użytkowników pod względem użyteczności, designu i jakości, tworzone przy użyciu materiałów oraz akcesoriów najwyższej jakości, renomowanych producentów.

STADRE – MEBLE NA WYMIAR

Wizja

Naszą wizją jest dostarczanie własnymi środkami transportu na terenie całej zjednoczonej Europy gotowych mebli do przechowywania, będących jednocześnie ozdobą domów.

Wiedza, doświadczenie, świeże spojrzenie na meblarstwo oraz ciągłe doskonalenie umiejętności i realizacja najbardziej złożonych i kompletnych projektów, wyróżnia nas spośród konkurencji i daje przewagę już na starcie. Meble projektujemy w programie typu CAD, a projekty przekształcamy w gotowe meble przy użyciu precyzyjnych maszyn firmy SCM. Bracia z tytułami inżynierskimi oraz certyfikatami w obsłudze programów projektowych 3D typu CAD, przedstawią każdy mebel z dokładnością do 1 mm.