Projekt z nieszablonowymi kolorami, z lekką nutką stylu retro.

Wykonaliśmy wszystkie meble.

Klient: Prywatny inwestor

Rok: 2021

Realizacja: STADRE

Projekt: ARCHITEKA

Technologie: STADRE, Egger, Blum, Hafele, SwissKrono

Pomieszczenia: Salon, Kuchnia, Spiżarnia, Łazienka główna, Łazienka gościnna, Wiatrołap, Sypialnie, Garderoba, Korytarz

Pamiętaj. Jeżeli spodoba Ci się którykolwiek mebel z tej realizacji, możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i/lub w celu dostosowania jego wymiarów do swojego wnętrza i jego zamówienia na wymiar!

Kuchnia

Fronty zabudowy kuchennej podblatowej fornirowane, fornirem orzech, szafki wiszące z frontami lakierowanymi RAL 9003 oraz bokami z wklejonymi lustrami. Wysoka zabudowa wraz z drzwiami wejściowymi do spiżarni została wykonana w płyty meblowej Egger U626. Wszystkie szuflady oraz fronty uchylne i otwierane do góry z systemem cichego domyku.

Salon

Komoda w salonie oraz szafka RTV, również została zrobiona z płyty meblowej Egger H1251. Oczywiście, zarówno w tym jak i innych projektach realizowanych przez nas, fronty w dekorze drewnianym, w każdym z pomieszczeń robiliśmy w zgodzie z ciągłością danego dekoru i jego usłojenia, tzw. “cięcie z liścia” :). Białe regały otwarte; styczny z szafką RTV oraz wpasowany między filary, wykonane zostały z płyty MDF lakierowanej RAL 9003. W pomieszczeniach takich jak dwie sypialnie, kuchnia oraz salon “wkleiliśmy” w ściany lamele z okleiną drewnopodobną. O ile wysokości sufitów w sypialniach oraz kuchni pozwalały na wykonanie ich bez łączeń, ponieważ długości maksymalne używane w meblarstwie (bez łączeń) wynoszą w przybliżeniu 2700 mm, to wysokość sufitu wymusiła zastosowanie łączenia dwóch długości. Dodatkowym utrudnieniem, zarówno podczas produkcji lameli jak ich montażu był skos sufitu generowany przez spadek dachu. Lamele można montować na dwa sposoby, tzn. bezpośrednio na ścianę lub jak w tym przypadku wkręcane w płytę podkładową (Egger U999), a następnie montowaną w ścianę.

Łazienka

Meble do łazienek; fronty, blaty oraz boki ozdobne w lakierze RAL 9003. Szuflady z systemem cichego domyku, fronty uchylne zabudowy geberitu “push to open” (Tipon Blum).

Sypialnia

W sypialni toaletka, komoda i szafki nocne wykonane w oparciu o płytę meblową Egger H1251.

Więcej zdjęć

STADRE POLECA

Polecane produkty z powyższej realizacji, które można zakupić pod wymiar, bezpośrednio u nas w sklepie.

Komoda

Wymiary:

  • wysokość 90 cm
  • szerokość 280 cm
  • głębokość 40 cm (bez uchwytów)

Komoda wyposażona jest w cztery fronty uchylne, zaprojektowana bez uchwytów, otwierane na dotyk (Tip-on Blum). Komoda posiada również cztery szuflady wewnętrzne jeżdżą na prowadnicach dolnego montażu Tandem Blum, które są niewidoczne po otwarciu.

Szafka RTV

Wymiary:

  • wysokość 36 cm
  • szerokość 280 cm
  • głębokość 40 cm (bez uchwytów)

Szafka wyposażona jest w cztery szuflady, zaprojektowana bez uchwytów, otwierane na dotyk (Tip-on Blum). Szuflady jeżdżą na prowadnicach dolnego montażu Blum, które są niewidoczne po otwarciu.

Bądźmy w kontakcie

Śledź nas na FB i Insta