Całościowa realizacja mieszkania w Pogorzelicy w klimacie nadmorskim.

Materiały oraz kolory użyte to błękit, beż piaskowy oraz rattan.

Klient: Prywatny inwestor

Rok: 2021

Realizacja: STADRE

Projekt: ARCHITEKA

Technologie/producenci: STADRE, Egger, Blum, Hafele, SwissKrono, Rattan, PEKA

Pomieszczenia: Salon z kuchnią, Sypialnia, Łazienka, Przedpokój

Pamiętaj. Jeżeli spodoba Ci się którykolwiek mebel z tej realizacji, możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i/lub w celu dostosowania jego wymiarów do swojego wnętrza i jego zamówienia na wymiar!

Salon z kuchnią

Kuchnia na systemach oraz akcesoriach Blum, fronty lakierowane gładkie z oświetleniem LED, pełniącym funkcję oświetlenia blatu roboczego aneksu kuchennego. Z uwagi na brak przestrzeni przedpokoju, została ona wygrodzona poprzez zastosowanie lameli wolnostojących “przylegających” do kuchni, co delikatnie zasłania pozostawioną odzież oraz obuwie przy drzwiach.

Ściana z podwieszaną szafką RTV w kolorze drewnianym została dodatkowo ozdobiona rattanem obitym listwami sosnowymi bejcowanymi. Szafka RTV z frontami barkowymi otwieranymi na dotyk. Na równoległej ścianie w salonie za wypoczynkiem wkleiliśmy lakierowaną płytę ozdobną MDF na dystansie wykonanym również z płyty MDF. Celem tego zabiegu było umożliwienie umieszczenia oświetlenia LED, schowanego 10 cm za obrzeżem koła. Dzięki temu zabiegowi udało nam się stworzyć imitację zachodzącego słońca, a dany LED pełni również funkcję subtelnego oświetlenia salonu. Znalazł się tutaj również rattan, który swoim charakterem nawiązuje do klasycznych plażowych koszy rattanowych.

Łazienka

W łazience na wejściu po lewej stronie została zawieszona szafka pod umywalkę z szufladą z funkcją cichego domyku, wykonana z MDF lakierowanego na biało. Zabudowa geberitu oraz szafka nad geberitem również została wykonana z MDF, jednak malowanego na kolor cappuccino, podobnie sytuacja wygląda przy zabudowie pralki, jednak fronty otwierane na dotyk zostały wykonane z rattanu. Na ścianie prostopadłej do zabudowy geberitu i do niej stycznej umieszczone zostało półkole wykonane z rattanu oraz zabezpieczone listwami sosnowymi. Zgodnie z techniką montażu koła imitującego słońce, tutaj również zastosowaliśmy dystans wykonany z MDF, który umożliwił umieszczenie za rattanem oświetlenia LED, które z kolei swoim nienachalnym światłem odpręża podczas zażywania prysznica z deszczownicy.

Sypialnia

W sypialni na dwóch przeciwległych ścianach znajdują się rattany dekoracyjne, natomiast cała wnęka za drzwiami na prostopadłej do nich ścianie wypełniona jest pojemną szafą, pełniącą funkcję garderoby oraz miejsca do przechowywania walizek osób przyjeżdżających na wypoczynek. Kolorystyka szafy (beż piaskowy i cappuccino) zgrywa się z odcieniami farb użytych w pomieszczeniu i dzieli je na dwie części.

STADRE POLECA

Polecane produkty z powyższej realizacji, które można zakupić pod wymiar, bezpośrednio u nas w sklepie.

Szafka RTV

Wymiary:

  • wysokość 35 cm
  • szerokość 240 cm
  • głębokość 35 cm (bez uchwytów)

Szafka wyposażona jest w cztery fronty otwierane na dotyk (Tip-on Blum).
Fronty otwierane w oparciu o system opuszczania barkowego. Kolor Buk Bruksela D3805 OW Swiss Krono.

Szafka podumywalkowa

Wymiary:

  • wysokość 40 cm
  • szerokość 100 cm
  • głębokość 40 cm (bez uchwytów)

Szafka wyposażona jest w dwie szuflady otwierane za pomocą uchwytów nakładanych z cichym domykiem (Blum Blumotion). Szuflady jeżdżą na prowadnicach dolnego montażu, które są niewidoczne po otwarciu, mają pełny wysuw, cichy samodomyk szuflad. Kolor lakier NCS S1000-N, wnętrze szafki wykonane z płyty meblowej w zbliżonym kolorze do koloru wybranego dla zewnętrznych elementów mebla.

Bądźmy w kontakcie

Śledź nas na FB i Insta