Park Ostrowska – realizacja oparta na jasnej stylistyce przełamanej złotem, lustrami oraz lustrami dymionymi.

Zastosowane sztukaterie nawiązują do klasycznej stylistyki, natomiast kolorowe dodatki odnoszą się do współczesności.

Klient: Prywatny inwestor

Rok: 2022

Realizacja: STADRE

Projekt: ARCHITEKA

Technologie/producenci: STADRE, Egger, Blum, SwissKrono

Pomieszczenia: Sypialnia, Łazienka, Salon z kuchnią, Gabinet, Przedpokój

Pamiętaj. Jeżeli spodoba Ci się którykolwiek mebel z tej realizacji, możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i/lub w celu dostosowania jego wymiarów do swojego wnętrza i jego zamówienia na wymiar!

Sypialnia

W sypialni, zabudowa ściany za łóżkiem pełni funkcję ozdobną, do przechowywania oraz podręczną. Zastosowane szuflady oraz wysoki front uchylny z systemem cichego domyku, natomiast górna zabudowa otwierana w oparciu o system push to open (Tipon Blum). Półki od strony łóżka wykonane w dekorze Egger H1344, zostały “ukryte” za bokiem ozdobnym imitującym front i nawiązującym do reszty frontów zabudowy ściany, Egger U222 i Egger U156.

Przeciwległa ściana w sypialni została zabudowana szafą oraz komodą pełniącą funkcję szafki RTV przechodzącą w toaletkę, kolorystyka dekorów identyczna jak zabudowa ściany za łóżkiem oraz na systemach cichego domyku dolnych zabudów (szuflad oraz frontów), a Tipon Blum górnych frontów.

Łazienka

W łazience szafka wisząca pod umywalką wykonana została w zgodności usłojenia dekoru płyty drewnopodobnej Egger H3734, a jej korpus również został z niej wykonany, w danej szafce zmieściliśmy kosz uchylny na pranie, oraz szuflady z cichym domykiem Blum. Zabudowa geberitu oraz pralki z gładkimi frontami w kolorze kremowym i beżowym.

Przedpokój

Przedpokój z frontami lakierowanymi z wklejoną sztukaterią oraz lustrami, otwieranie push to open.

Salon

Zabudowa ściany TV, również fronty lakierowane ze sztukaterią i szybą przezierną w lewej witrynie oraz oświetleniem LED wpuszczonym w półki od spodu oraz lustrem dymionym brązowym w prawej witrynie. Środkowe szafki nad oraz pod telewizorem gładkie otwierane na dotyk, a sam telewizor zawieszony na płycie meblowej Egger U222, którą umieściliśmy głębiej od frontów mebli RTV jedynie o 140 mm. W salonie znajduje się jeszcze konsola podwieszana z dwoma szufladami oraz frontami gładkimi, otwieranymi podchwytem.

Gabinet

Zabudowy ścian w gabinecie na dwóch przeciwległych ścianach, to otwarte witryny z wpuszczanym oświetleniem LED w spód półek, umieszczonych na szafkach z frontami frezowanymi i malowanymi zgodnie z kodem NCS dla płyty Egger U222. Pomiędzy zabudowami meblowymi, na ścianie z oknem wynikowo umieszczony został blat biurka.

Kuchnia

Kuchnia z frontami frezowanymi lakierowanymi, zarówno fronty uchylne jak również szuflady z systemem blumotion Blum (cichego domyku), zdobienia nadają złote szczotkowane uchwyty.

STADRE POLECA

Polecane produkty z powyższej realizacji, które można zakupić pod wymiar, bezpośrednio u nas w sklepie.

Szafka podumywalkowa

Wymiary:

  • wysokość 55 cm
  • szerokość 90 cm
  • głębokość 45 cm (bez uchwytów)

Wyposażenie:
Szafka wyposażona jest w trzy szuflady i uchylny kosz na bieliznę. Szuflady jeżdżą na prowadnicach dolnego montażu, które są niewidoczne po otwarciu, mają pełny wysuw i cichy domyk.

Konsola podwieszana

Wymiary:

  • wysokość 20 cm
  • szerokość 120 cm
  • głębokość 30 cm (bez uchwytów)

Szafka wyposażona jest w dwie szuflady otwierane podchwytem. Szuflady jeżdżą na prowadnicach dolnego montażu, które są niewidoczne po otwarciu, mają pełny wysuw i cichy domyk samodomyk Blum Blumotion.

Bądźmy w kontakcie

Śledź nas na FB i Insta