Realizacja projektu mieszkania trzypokojowego wykonana w oparciu o styl loftowy.

Klient: Prywatny inwestor

Rok: 2022

Realizacja: STADRE

Projekt: ARCHITEKA

Technologie/producenci: STADRE, Egger, Blum, Hafele

Pomieszczenia: Salon z kuchnią, Przedpokój, Korytarz, Łazienka, Sypialnia, Pokój dzieci

Pamiętaj. Jeżeli spodoba Ci się którykolwiek mebel z tej realizacji, możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i/lub w celu dostosowania jego wymiarów do swojego wnętrza i jego zamówienia na wymiar!

Kuchnia

Kuchnia wykonana z wykorzystaniem materiałów producenta Egger, dekory H1176 ST37 oraz U999 PM. Systemy użyte w kuchni to nerka LeMans, szuflady Blum Tandembox, z cichym domykiem, wysoka zabudowa otwierana na dotyk (Tip-on Blum). Blat kuchenny tak samo jak fronty drewnopodobne wykonany w strukturze dekoru H1176, również stół jadalniany został w tym dekorze wykonany, a konstrukcja spawana i następnie malowana proszkowo na kolor czarny mat.

Przedpokój

Szafa w przedpokoju z wykorzystaniem Egger PM U732 połączona z otwartym regałem zdobnym, z którego wynikowo wychodzi siedzisko, przechodzące następnie w podwieszaną szafkę RTV. Materiał wykorzystany do wykonania siedziska oraz szafki U 1100 PM Egger, szafka posiada szuflady otwierane na dotyk oraz front uchylny otwierany barkowo, również na dotyk. Na samym końcu połączonej zabudowy znajduje się biurko gaimingowe w strukturze ST 37 koloru H1176. Na ścianie za telewizorem, zarówno nad szafką podwieszaną, jak również pod nią płyty z lamelami oraz płyty frezowane, ozdobione pionowym oświetleniem LED.

W korytarzu szafka o konstrukcji spawanej i malowanej proszkowo, szafka posiada jedną szufladę otwieraną na dotyk, donicę wykonaną z płyty Egger oraz półki otwartej.

Sypialnia

W sypialni regał otwarty z oświetleniem LED. Pomieszczenie gospodarcze/ pralnia zabudowane aby w pełni wykorzystać miejsce.

Łazienka

Łazienka w swojej stylistyce również nawiązuje do stylu loftowego, znajduje się w niej podwieszana szafka podumywalkowa z szufladami otwieranymi na dotyk, wysoka zabudowa, również otwierana na dotyk w dekorze H1176, a obok otwarty regał z oświetleniem LED w kolorze czerń aksamitna Egger.

Pokój dzieci

W pokoju dzieci wykonaliśmy dużą i pojemną szafę z drzwiami przesuwnymi, fronty przesuwne to lustra, a ich zadaniem jest powiększenie optyczne pokoju. Na przeciwległej ścianie do szafy znajduje się łóżko piętrowe drewniane bejcowane do koloru zbliżonego do płyty dekoracyjnej Egger U732, z której wykonaliśmy otwarty regał oraz schody prowadzące na górną część łóżka. Schody pełnią również funkcję przechowywania, ponieważ każdy stopień schodów jest jednocześnie pojemną szufladą, jeżdżącą na prowadnicy dolnego montażu Blum Tandem.

STADRE POLECA

Polecane produkty z powyższej realizacji, które można zakupić u nas pod wymiar.

Konsola

Wymiary:
– wysokość 85 cm
– szerokość 180 cm
– głębokość 35 cm (bez uchwytów)

Szafka wyposażona jest w jedną szufladę otwieraną na dotyk (Tip-on Blum). Szuflada jeździ na prowadnicach dolnego montażu, która jest niewidoczna po otwarciu, ma pełny wysuw, cichy samodomyk szuflad.

Szafka podumywalkowa

Wymiary:
– wysokość 25 cm
– szerokość 140 cm
– głębokość 50 cm (bez uchwytów)

Szafka wyposażona jest w dwie szuflady otwierane na dotyk (Tip-on Blum).
Szuflady jeżdżą na prowadnicach dolnego montażu, które są niewidoczne po otwarciu, mają pełny wysuw, cichy samodomyk szuflad.

Bądźmy w kontakcie

Śledź nas na FB i Insta