Dom o powierzchni ponad 200m2, w klimacie ciepłego loftu, minimalizmu i nowoczesności.

Klient: Prywatny inwestor

Rok: 2022

Realizacja: STADRE

Projekt: ARCHITEKA

Technologie/producenci: STADRE, Egger, Blum, Hafele, SwissKrono

Pomieszczenia: Salon, Kuchnia, Spiżarnia, Łazienka parter, Łazienka gościnna, Łazienka piętro, Wiatrołap, Pokój gościnny, Garderoba, Pralnia, Bieliźniarka, Salon dzieci piętro

Pamiętaj. Jeżeli spodoba Ci się którykolwiek mebel z tej realizacji, możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i/lub w celu dostosowania jego wymiarów do swojego wnętrza i jego zamówienia na wymiar!

Kuchnia

Zaczynając opis od kuchni natychmiast przychodzi na myśl minimalizm, funkcjonalność oraz wytrzymałość, kuchnia jest sercem domu i to w niej najwięcej i najczęściej się otwiera i zamyka szafki/szuflady, dlatego też fronty zabudowy wykonane zostały z mocnego i odpornego na pozostawianie śladów po palcach materiału dekoracyjnego firmy Egger PerfectSense Mat w kolorze antracytowym.

Pisząc więcej o funkcjonalności i użyteczności to w samej tylko kuchni znajduje się 48 szuflad! Cała kuchnia zamykana z systemem Blumotion (cichy domyk). Przeszklona, wysoka zabudowa na prawo od wysokiej zabudowy kuchennej ze szklanymi frontami oraz pionowym oświetleniem LED znajdzie niejednego zwolennika :) Jedyny lakierowany front jaki znalazł się w kuchni to nawiązujący swoim wyglądem do sprzętów AGD front w trzecim słupku na wysokości danych sprzętów. Przeciwległa ściana to lodówka wolnostojąca oraz wejście do spiżarni. Na samym środku kuchni znajduje się bardzo duża wyspa z płytą indukcyjną oraz blatem roboczym po drugiej stronie.

Salon

Zabudowa ściany TV to wisząca szafka RTV oraz ściana udekorowana płytą meblową w tym samym dekorze, tj. Dąb Nowy Jork D3823 OW, otwieranie frontów to szuflady Tipon Blum z systemem Blumotion. Konsola podwieszana w holu, również w dekorze D3823 OW otwierana na dotyk z opuszczaniem barkowym frontu system PEKA.

Wiatrołap i garderoba

Wiatrołap umeblowany został również w konsolę oraz płytę dekoracyjną Dąb Nowy Jork w sąsiedztwie z płytą dekoracyjną Proform DM2494 oraz lustrami dymionymi, natomiast na przeciwległej ścianie cała w lustrze znajduje się pojemna szafa z frontami lustrzanymi na odzież wierzchnią oraz obuwie. wnęka między ścianą, a szafą “wypełniona” została lamelami z wieszakami na odzież wierzchnią.

Zabudowa meblowa garderoby w oparciu o płyty Dąb Nowy Jork oraz Biała Porcelana marki SwissKrono. Regał otwarty znajdujący się w gabinecie na całej ścianie, również z dekoru Dąb Nowy Jork.

Toaleta

W toalecie gości blat podwieszany pod umywalkę wykonany z materiału syntetycznego, odpornego na wodę, Corian. Na ścianach podobnie jak w wiatrołapie, wklejone zostały płyty dekoracyjne Proform DM2494, Chrobotek oraz lustra, umieszczone zostało również oświetlenie LED.

Łazienki

Łazienka główna przy sypialni na dole; zabudowa szuflad pod umywalką oraz wisząca szafka na ścianie Dąb Petersburg D3313 Swiss Krono, fronty szuflad Egger PerfectSense Mat, otwieranie szuflad i frontów wiszącej szafki Tipon, system domykania Blumotion. Zabudowa nad geberitem oraz za toaletą z płyty Biała Porcelana SwissKrono, otwieranie Tipon Blum.

Łazienka na piętrze, wykonana z dekorów Swiss Krono Dąb Petersburg i dodatkiem U190 VL, otwieranie i zamykanie także w oparciu o systemy Blum; Tipon i Blumotion.

Przestrzeń wspólna dzieci

Zakończeniem danej realizacji była przestrzeń wspólna dzieci na piętrze, z użyciem kolorów Szary Jasny U2653 VL, D3313 oraz U570 VL i lamele z dekorem drewnopodobnym pionowe oświetlenie LED. Wykonane zostały z tego; szafka RTV oraz płyta dekoracyjna za TV, szafy oraz witryny otwarte, szuflady oraz fronty uchylne otwierane na Tipon Blum, zamykanie z wykorzystaniem systemu Blumotion Blum.

STADRE POLECA

Polecane produkty z powyższej realizacji, które można zakupić u nas pod wymiar.

Stolik kawowy

Wymiary:

  • wysokość ~50 cm
  • średnica I ~70 cm
  • średnica II ~90 cm
  • grubość blatu ~4 cm

Metalowe nogi spawane, malowane proszkowo na czarno. Gatunek drewna, dąb. Blat wykonany jest poprzez cięcie poprzeczne jednego pnia drzewa, każdy plaster, czyli blat jest unikatowy i niepowtarzalny.

Stół jadalniany

Wymiary:

  • wysokość ~75 cm
  • długość ~290 cm
  • szerokość ~90 cm
  • grubość blatu ~5 cm

Metalowe nogi spawane, malowane proszkowo na czarno. Gatunek drewna, dąb, zabezpieczony lakierem bezbarwnym. Blat wykonany jest z jednego kawałka drewna, tzw. monolit. Blaty posiadają naturalne pęknięcia podkreślające piękno drewna, które na życzenie Klienta wypełniliśmy specjalną masą.

Bądźmy w kontakcie

Śledź nas na FB i Insta