Kompletna realizacja mieszkania o powierzchni 80 m2

Założeniem projektu było stworzenie przestrzeni do odpoczynku oraz spędzania czasu w gronie rodzinnym w przytulnych przestrzeniach. Ryflowania na płytach lakierowanych, czarne i złote listwy ozdobne, oświetlenia LED oraz zastosowanie prostych form miało za zadanie stworzenie funkcjonalnej i przytulnej przestrzeni.

Klient: Prywatny inwestor

Rok: 2021

Realizacja: STADRE

Projekt: ARCHITEKA

Technologie/producenci: STADRE, Egger, Blum, Hafele, SwissKrono

Pomieszczenia: Salon, Kuchnia, Łazienka, Przedpokój, Sypialnia

Pamiętaj. Jeżeli spodoba Ci się którykolwiek mebel z tej realizacji, możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i/lub w celu dostosowania jego wymiarów do swojego wnętrza i jego zamówienia na wymiar!

Kuchnia

Kuchnia wykonana w oparciu o materiały dekoracyjne marki Egger Beż Piaskowy U156 ST9 oraz dodatkiem dekoru drewnianego. Zawiasy oraz szuflady Blum Blumotion (z funkcją „cichego domyku”). Przejście kuchni w strefę jadalni stanowi przeszklony, spawany regał z półkami w kolorze beż piaskowy z oświetleniem LED.

Docelowo powiększenie optyczne jadalni zostało wykonane przez spawaną, uformowaną w koło konstrukcję z płaskowników malowanych następnie w kolor czarny RAL 9005. Dane lustro stanowi główny punkt ściany, a nachodzi częściowo na ryfle. Ryfle wykonaliśmy w płycie MDF, frezowane pionowe ryfle zostały następnie pomalowane na biały kolor. Dodatkami dekoracyjnymi są tutaj półka lakierowana w kolor ryfli i zamocowana na niewidoczne mocowanie oraz stalowe paski lakierowane w kolor złota i wklejane na ścianę.

Zawiasy oraz szuflady Blum Blumotion (z funkcją „cichego domyku”). Przejście kuchni w strefę jadalni stanowi przeszklony, spawany regał z półkami w kolorze beż piaskowy z oświetleniem LED. Docelowo powiększenie optyczne jadalni zostało wykonane przez spawaną, uformowaną w koło konstrukcję z płaskowników malowanych następnie w kolor czarny RAL 9005. Dane lustro stanowi główny punkt ściany, a nachodzi częściowo na ryfle. Ryfle wykonaliśmy w płycie MDF, frezowane pionowe ryfle zostały następnie pomalowane na biały kolor. Dodatkami dekoracyjnymi są tutaj półka lakierowana w kolor ryfli i zamocowana na niewidoczne mocowanie oraz stalowe paski lakierowane w kolor złota i wklejane na ścianę.

Salon

Salon umeblowaliśmy regałami otwartymi z oświetleniem LED wpuszczanym w półki od spodu oraz szafkami zamkniętymi z frontami frezowanymi oraz gładkimi malowanymi zgodnie z kolorem NCS beż piaskowy (S1505-Y50R). W salonie podobnie jak w kuchni została wklejona dekoracja z płyty MDF frezowanej i malowanej na kolor NCS beż piaskowy (S1505-Y50R). Szafka RTV znajdująca się na przeciwległej ścianie do regału została zawieszona na płycie dekoracyjnej drewnopodobnej, na którą były wklejone listwy stalowe lakierowane na złoty kolor. Szafka składa się z dwóch szuflad otwieranych na dotyk z cichym domykiem (Blum Blumotion), blat szafki jest gładki lakierowany, natomiast fronty są zaoblone po obu stronach oraz frezowane, a następnie lakierowane.

Przedpokój

Wąski przedpokój został umeblowany pojemnymi szafami z frontami rozwiernymi wykonanymi z materiałów dekoracyjnych Egger Beż Came U216 ST9, na przeciwległej ścianie znajdują się płyty dekoracyjne Egger drewnopodobne wklejone na ścianę oraz bliźniacza szafka wisząca do szafki RTV. W sypialni zamontowaliśmy szafę narożną wyprodukowaną z płyty dekoracyjnej Egger Beż Came U216 ST9. Fronty przesuwne z ukrytym systemem jezdnym Hettich Topline.

STADRE POLECA

Polecane produkty z powyższej realizacji, które można zakupić pod wymiar, bezpośrednio u nas w sklepie.

Szafka RTV

Wymiary:

  • wysokość 20 cm
  • szerokość 130 cm
  • głębokość 30 cm (bez uchwytów)

Szafka wyposażona w jedną szufladę otwieraną na dotyk (Tip-on Blum). Szuflada jeździ na prowadnicach dolnego montażu, które są niewidoczne po otwarciu, mają pełny wysuw. Szafka wykonana w kolorze RAL 9003, ryflowania 10mm x 10mm.

Bądźmy w kontakcie

Śledź nas na FB i Insta