Projekt realizowany w domu jednorodzinnym.

Głównym założeniem było uzyskanie unikatowego, eleganckiego i reprezentacyjnego wnętrza.

Klient: Prywatny inwestor

Rok: 2021

Realizacja: STADRE

Projekt: ARCHITEKA

Technologie/producenci: STADRE, Egger, Blum, Wiech

Pomieszczenia: Salon, Hol, Klatka schodowa, Hol piętro, Sypialnia główna

Pamiętaj. Jeżeli spodoba Ci się którykolwiek mebel z tej realizacji, możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i/lub w celu dostosowania jego wymiarów do swojego wnętrza i jego zamówienia na wymiar!

Naszym zadaniem było wykonanie, a następnie montaż płyt ozdobnych fornirowanych orzechem amerykańskim oraz płyt ozdobnych frezowanych w pionowe ryfle i lakierowanych na biały kolor RAL 9003. O ile ryfle były frezowane wyłącznie w pionie i miały symetryczne wymiary 10 mm x 10 mm o głębokości 7 mm, to w przypadku forniru orzech, inwestorzy postawili na nieszablonowe ułożenie niektórych płyt w jodełkę lub skos. Klatka schodowa została obłożona danymi płytami naprzemiennie, a dodatkowo płyty fornirowane zostały przecięte pod skosem i wpuściliśmy w nie oświetlenie LED z kierunkiem świecenia 45’ w dół.

Regał otwarty z oświetleniem LED oraz szafki z frontami fornirowanymi zostały spasowane we wnęce, z której wynikowo wychodzi szafka RTV zawieszona na prostopadłej ścianie pod telewizorem. Dodatkowo wokół kamienia zamontowaliśmy ryfle malowane na RAL 9003. Korpus szafki RTV wykonany został z płyty Egger, natomiast fronty były fornirowane, a jeden frezowany i malowany na kolor czarny RAL 9005, blat gładki, również w kolorze czarnym RAL 9005.

Szuflady Blum na Tip-on (push to open) oraz z systemem cichego domyku. Analogicznie wykonana została również szafka RTV w sypialni, jednak w kolorze czarnym, a frezowane ryfle w opcji 20 mm x 10 mm głębokość 7 mm. Szafka zawieszona została na ścianie z płytami dekoracyjnymi fornirowanymi oraz frezowanymi RAL 9003.

STADRE POLECA

Polecane produkty z powyższej realizacji, które można zakupić pod wymiar, bezpośrednio u nas w sklepie.

Szafka RTV

Wymiary:

  • wysokość 30 cm
  • szerokość 360 cm
  • głębokość 35 cm

Szafka wyposażona w cztery szuflady, zaprojektowana bez uchwytów, sposób otwierania na dotyk (Tipon Blum). Szuflady jeżdżą na prowadnicach dolnego montażu Blum, które są niewidoczne po otwarciu, mają pełny wysuw.
Kolor mebla, RAL 9005, szerokości frezowań ryflowych 20 mm x 10 mm oraz fornir orzech amerykański.

Konsola

Wymiary:

  • wysokość 80 cm
  • szerokość 120 cm
  • głębokość 35 cm (bez uchwytów)

Szafka wyposażona jest w jedną szufladę otwieraną za pomocą uchwytu z cichym domykiem (Blum Blumotion). Szuflada jeździ na prowadnicach dolnego montażu, które są niewidoczne po otwarciu, mają pełny wysuw i cichy domyk. Kolor mebla RAL 9005 w połysku, wnętrze z płyty meblowej zbliżonej kolorystycznie do elementów ozdobnych konsoli.

Szafka RTV

Wymiary:

  • wysokość 35 cm
  • szerokość 190 cm
  • głębokość 30 cm

Szafka wyposażona w dwie szuflady, zaprojektowana bez uchwytów, sposób otwierania na dotyk (Tipon Blum). Szuflady jeżdżą na prowadnicach dolnego montażu Blum, które są niewidoczne po otwarciu. Kolor RAL 9005, szerokości frezowań ryflowych 20 mm x 10 mm.

Bądźmy w kontakcie

Śledź nas na FB i Insta