Męskie mieszkanie w odcieniach grafitu oraz antracytu.

Założeniem było stworzenie dużo miejsca do przechowywania przy jednoczesnym zachowaniu przestrzeni. Mimo zachowania mieszkania w klimacie mocno męskim, przestrzeń nie przytłacza i daje możliwość relaksu po powrocie do domu.

Klient: Prywatny inwestor

Rok: 2022

Realizacja: STADRE

Projekt: ARCHITEKA

Technologie: STADRE, Egger, Blum, Hafele

Pomieszczenia: Kuchnia, Salon, Łazienka, Przedpokój

Pamiętaj. Jeżeli spodoba Ci się którykolwiek mebel z tej realizacji, możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i/lub w celu dostosowania jego wymiarów do swojego wnętrza i jego zamówienia na wymiar!

Kuchnia i salon

Kuchnia z gładkimi frontami otwieranymi na dotyk w dekorach Egger H1180 oraz Egger U707, ciche zamykanie dolnych frontów na systemie Blum Blumotion. Blat Egger U999 przechodzący w stół jadalniany. W przedpokoju wygospodarowane zostało miejsce na szafę wnękową otwieraną na Tip-on Blum. Półka podwieszana na niewidoczne mocowanie. Dodatkowo w ścianę wmontowane zostały płyty frezowane i malowane odpowiednio na biało RAL 9003 oraz na antracyt RAL 7016, a po bokach umieściliśmy oświetlenie LED. Frezowania o wymiarach 10mm x 10 mm o głębokości frezowań 7 mm.

Na ścianie TV z ryflami antracytowymi pod telewizorem zawieszona została szafka RTV w dekorze Egger U707, otwieranie na Tip-on Blum.

Łazienka

W łazience zabudowa geberitu jest styczna i jednolita z zabudową szafki podumywalkowej, otwieranie Tip-on Blum.

STADRE POLECA

Polecane produkty z powyższej realizacji, które można zakupić u nas pod wymiar.

Szafka RTV

Wymiary:
– wysokość 30 cm
– szerokość 150 cm
– głębokość 35 cm (bez uchwytów)

Szafka wyposażona jest w dwie szuflady, zaprojektowana bez uchwytów, otwierane na dotyk (Tip-on Blum). Szuflady są niesymetryczne, jeżdżą na prowadnicach dolnego montażu Blum, które są niewidoczne po otwarciu.

Bądźmy w kontakcie

Śledź nas na FB i Insta