Mieszkanie o powierzchni niecałych 50m2, w które w skład wchodzi salon z otwartą kuchnią, sypialnia oraz łazienka.

Założeniem projektu było uzyskanie lekkości klimatu nadmorskiego z wykorzystaniem stonowanej kolorystyki mebli. Meble w całym mieszkaniu zostały wykonane w oparciu o płytę dekoracyjną Egger Kaszmir U702, zarówno na fronty jak i korpusy oraz dekor Egger PerfectSense Mat Kaszmir. Gładkie fronty zostały ozdobione uchwytami w kolorze złota, szuflady oraz fronty otwierane i zamykane z wykorzystanie systemów Blum; Tipon i Blumotion w zależności od sposobu wykończenia frontów mebli.

Klient: Prywatny inwestor

Rok: 2022

Realizacja: STADRE

Projekt: ARCHITEKA

Technologie/producenci: STADRE, Egger, Blum, Hafele, Proform

Pomieszczenia: Salon z kuchnią, Przedpokój, Łazienka, Sypialnia

Pamiętaj. Jeżeli spodoba Ci się którykolwiek mebel z tej realizacji, możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i/lub w celu dostosowania jego wymiarów do swojego wnętrza i jego zamówienia na wymiar!

Przedpokój

Zaczynając opis od szafy w przedpokoju należy nawiązać do kuchni ale o tym za chwilę. Szafa wyposażona w drążki na wieszanie odzieży wierzchniej oraz z szufladami na obuwie, znalazła się w niej również przestrzeń na odkurzacz oraz robota sprzątającego wyjeżdżającego spod zabudowy szafy. Szafa z uwagi na metraż mieszkania musiała być połączona plecami z kuchnią i na wysokości od 90 cm do 150 cm jest płytsza. Zabieg płytszej szafy pomógł nam powiększyć przestrzeń roboczą blatu kuchennego, który wynikowo “wchodzi w szafę”.

Salon

W salonie znalazło się miejsce na podwieszaną szafkę RTV z opuszczanymi barkowo frontami w sąsiedztwie lustra oraz paneli naściennych malowanych w kolor ścian.

Łazienka

Łazienka to zabudowa pralko-suszarki, która wyjeżdża na specjalnej konstrukcji stworzonej przez inwestorów pracujących w stali oraz aluminium, front otwierany/ składany aby w pełni wykorzystać przestrzeń w łazience. Styczna z tą zabudową jest szafka podumywalkowa podwieszana z szufladami oraz otwartą półką, a na ścianie prostopadłej znajduje się zabudowa geberitu, tj. płyta frezowana foliowana Proform.

Sypialnia

W sypialni wykonaliśmy szafki nocne z dwoma szufladami oraz toaletkę na konstrukcji spawanej lakierowanej na złoto, a przy wejściu znalazło się miejsce na pojemną szafę z szufladami wewnętrznymi, drążkami, półkami oraz miejscem na walizkę. Tak powstał projekt o czystych i prostych geometrycznie formach.

STADRE POLECA

Polecane produkty z powyższej realizacji, które można zakupić u nas pod wymiar.

Szafka RTV

Wymiary:

  • wysokość 30 cm
  • szerokość 270 cm
  • głębokość 45 cm (bez uchwytów)

Szafka wyposażona jest w trzy fronty otwierane na dotyk (Tip-on Blum) na systemie barkowego opuszczania frontu. Kolor mebla; część frontów wykonane jest z płyty meblowej Egger, a druga część z frontów MDF frezowanych w ryfle, a następnie lakierowanych zgodnie z kolorem NCS płyty Egger pod którą lakierowane są fronty. Rodzaj frezowania zgodny z indywidualnym zamówieniem Klienta, wnętrze szafki wykonane z płyty meblowej w zbliżonym kolorze do koloru wybranego dla zewnętrznych elementów mebla.

Szafka podumywalkowa

Wymiary:

  • wysokość 30 cm
  • szerokość 150 cm
  • głębokość 40 cm (bez uchwytów)

Szafka wyposażona jest w dwie szuflady z frontami lakierowanymi frezowanymi, jedną szufladę z frontem Egger oraz otwartą półką. Szuflady otwierane na dotyk (Tip-on Blum). Prowadnice jezdne szuflad dolnego montażu, pełny wysuw szuflady przy którym nie widać prowadnic. Część frontów i otwarte półki wykonane są z płyty meblowej Egger, a druga część z frontów MDF frezowanych w ryfle, a następnie lakierowanych zgodnie z kolorem NCS płyty Egger pod którą lakierowane są fronty. Rodzaj frezowania zgodny z indywidualnym zamówieniem Klienta, wnętrze szafki wykonane z płyty meblowej w zbliżonym kolorze do koloru wybranego dla zewnętrznych elementów mebla

Bądźmy w kontakcie

Śledź nas na FB i Insta